Поширені помилки, які часто допускають люди в ресторанах або кафе.

Більшість людей намагаються продемонструвати благородні манери і вихованість, відвідуючи різні ресторани або кафе. Такі відвідувачі думають, що все роблять правильно, але насправді, вони роблять безліч помилок. Деякі можуть не помічати цього, оскільки вважають, що нічого надприродного не роблять, але робочий персонал та відповідні фахівці розбираються в подібних питаннях і бачать помилки таких клієнтів. Загалом, дана стаття розповість про найбільш поширені промахи, які здійснюються людьми під час відвідування ресторанів чи кафе, інформує Ukr.Media.

Застосування соєвого соусу для суші

Суші є досить популярною японською їжею. Дана страва стала у нас досить поширеною і відомою. Більшість людей бере суші і занурює їх в соус, щоб вони повністю просочилися ним. Але японці використовують зовсім інший спосіб, оскільки вони наливають соєвий соус на дно і вмочують у нього. Цей соус має надмірний запах і аромат, тому він може зіпсувати смак суші. Треба знати міру, щоб не перебивати смак страви, а доповнювати його.

Замовляти страви, які відсутні в меню

Незрозуміло, як офіціант повинен реагувати на подібне прохання, адже з одного боку клієнт завжди правий і його прохання повинні враховуватися, але з іншого — він показує власне невігластво, адже краще всього відвідати інший заклад, в якому готують бажану страву. Тому, якщо людина відвідує певний заклад, то її варто орієнтуватися тільки по меню, а не просити додаткової їжі. Як виняток, відвідувач має повне право попросити офіціанта про те, щоб виключили конкретний компонент зі страви. Адже бувають різні ситуації, наприклад, у клієнта може бути алергія на певний інгредієнт.

Приступати до трапези, поки решта чекають свою страву

  Океан Ельзи і Аlyona Аlyona випустили пісню сумісну пісню

Часто виникають такі випадки, коли гостям подають страви в різний часовий інтервал. Деякі заклади спеціально подають одночасно всі порції, але таке буває не скрізь. Загалом, якщо не всім принесли їжу, то не варто поспішати і починати вживати принесену їжу, навіть якщо є відчуття голоду. У таких ситуаціях важливо показати вихованість і гарні манери, адже мова йде про повагу до присутніх людей.

Також не потрібно боятися просити упакувати їжу з собою, оскільки певні страви можуть залишитися незайманими і людина за них заплатила. У багатьох закладах є відповідні контейнери, які розраховані на винос їжі. Не повинно бути яких-небудь незручностей, тому потрібно сміливо просити офіціанта про упакування страв, які залишилися.