Актуальні новини

Угорщина відремонтувала сцену театру в Ужгороді за 450 тис. євро

Угорські партнери провели реконструкцію Закарпатського обласного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв та відновили поворотне коло сцени, яке не працювало більше 20 років. На ремонтні роботи витратили майже 450 тис. євро. У неділю, 5 вересня, на відремонтованій сцені драмтеатру відкрили новий театральний сезон. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Закарпатської облради Олексій Петров.

«Подія — надважлива для культурного життя краю, оскільки ця сцена є центром театрального життя Закарпаття. А також — другою домівкою для однієї великої і дружньої родини, людей із творчими серцями – режисерів, акторів, костюмерів, гримерів та художників і не тільки», – зазначив Олексій Петров.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1525531 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525531{
margin: 0!important;
}
}

За його словами, такої масштабної реконструкції у драмтеатрі не проводилося вже близько 35 років, а відновлене поворотне коло сцени не працювало понад 20 років.

На відкриття театрального сезону в Ужгород завітав заступник прем’єр-міністра та парламентський стратегічний державний секретар Офісу прем’єр-міністра Орбан Балаж. «Вітаючи закарпатців та театралів, пан Держсекретар висловив сподівання про покращення залізничного та авіасполучення між нашими країнами, щодо зменшення черг на кордонах та гарні дороги між Україною та Угорщиною», – додав Олексій Петров.

Нагадаємо, ремонт Закарпатського муздрамтеатру розпочався у лютому 2021 року. Роботи проводились за кошти, виділені Генеральним консульством Угорщини, йшлося про 15 млн. грн. На сцені театру вперше з часу його побудови замінили систему освітлення, підлогу, а також повністю відремонтували механізм поворотного кола для зміни декорацій. Оновлену сцену презентували у квітні цього року, зараз – урочисто передали роботи та відкрили театральний сезон.

  Тіна Кароль та Дан Балан знову заінтригували шанувальників своїми стосунками

Залишити відповідь