Актуальні новини

Група ABBA випустить нові пісні після 40-річної перерви

Легендарна шведська група ABBA у 2021 році випустить п’ять нових пісень. Про це розповів ведучій подкасту Reasons To Be Cheerful Джефф Ллойд із посиланням на учасника групи Б’єрна Ульвеуса, повідомляє видання The Independent.

За словами Ллойда, він спілкувався з Ульвеусом через Zoom. Той розповів, що група написала п’ять нових пісень, які планувалося випустити наприкінці минулого року, однак через технічні складнощі та пандемії коронавируса релізи довелося відкласти.

ABBA – шведський музичний квартет, утворений в 1972 році у Стокгольмі. Назва гурту є акронімом з перших літер імен учасників (Агнета, Б’єрн, Бенні, Анні-Фрід). Вважається одним з найуспішніших колективів за всю історію популярної музики. ABBA продали понад 380 мільйонів альбомів і синглів по всьому світу. Останній альбом групи ABBA був випущений у 1982 році, деякі невидані пісні були оприлюднені в 90-х роках. Раніше пісня Waterloo групи ABBA була названа найкращою піснею в історії пісенного конкурсу «Євробачення». Група перемогла з цією композицією на конкурсі у 1974 році.

  Фільм Олега Сенцова "Носоріг" підтримав Польський кіноінститут

Залишити відповідь