Вийшла з затишної нірки.

В кінці минулого місяця українська виконавиця Джамала стала мамою вдруге, народивши сина. Джа повідомила про цю радісну подію на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. А нещодавно співачка опублікувала нові фотографії, і показала, як вона виглядає через місяць після пологів. Потроху знаменитість відновлює прогулянки на свіжому повітрі, все частіше з’являючись на вулицях столиці з молодшим сином, інформує Ukr.Media.

Джамала опублікувала декілька фотографій зі своєї прогулянки з сином. Для літнього спекотного дня Джа воліла легке плаття синього кольору з гудзиками, яке скомбінувала з квітчастими кросівками. Компанію знаменитості склала її молодша дитина — син Селім-Гірай. Поки що малюка виконавиця ховає, закриваючи коляску марлевою тканиною.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Потихеньку виходити з затишної нірки», — підписала публікацію Джамала. «Дуже красива наша Джамала», «Як же Вам йде материнство! Ви просто чудові», «Дуже вас любимо і сумуємо», «Ви чудово виглядаєте», «До чого ж гарна і приємна дівчина», «Сонечка такі. Плаття і кросівки шикарні», — написали численні шанувальники виконавиці.