Співачка вперше показала відео зі свого розпису.

Українська виконавиця на своїй сторінці в Instagram опублікувала рідкісне сімейне відео, зворушивши добру половину своїх численних підписників. Три роки тому Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян скріпили свій союз узами шлюбу. Розпис пройшов в закритому форматі, тільки для родичів і близьких пари. На честь третьої річниці шлюбу Матвієнко вирішила опублікувати архівне відео, чим зворушила своїх підписників, інформує Ukr.Media.

Тоня опублікувала відео, і показала, як проходив їх з Арсеном закритий розпис. Для урочистої події Матвієнко вибрала коротке біле плаття з квітковим принтом, легкі босоніжки і прикрасила волосся штучними квітами. Чоловік співачки вирішив надіти неформальний одяг, однак пара виглядала дуже святково. «ЗАГС 8.06.2017. Три роки тому обмінялися автографами з Арсеном Мірзояном. Моя душа вже не болить! Вогонь горить! Подружки, спасибі, що були поруч», — підписала сімейне відео виконавиця.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Шанувальники засипали пару компліментами, зазначивши, що вони просто ідеальна сім’я. Потрібно нагадати, що у Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна є дочка Ніна, яку співачка народила в 2016. Пара тривалий час жила в цивільному шлюбі. У співачки також є старша донька Уляна (1998), яку співачка народила від першого чоловіка.