Колись улюблений мільйонами виконавець Андрій Губін вперше з'явився на телевізійних екранах після довгого самітництва.

В 90-і роки його хіти «Хлопчик-бродяга» і «Такі дівчата, як зірки» користувалися величезною популярністю. Але п'ятнадцять років тому Губін перестав виступати з-за діагностованого у нього важкого захворювання, інформує .

Днями співак прийшов на ефір програми «Привіт, Андрію», присвяченій завершенню вокального конкурсу «Євробачення». Фанати ледь впізнали свого кумира, настільки він змінився і постарів з-за важкої хвороби.

Андрій Малахов з великим ентузіазмом вітав Губіна в телевізійній студії. «Ми всі переживали, що ти пропав, але сьогодні заради «Євробачення» ти повернувся на велике ТБ», — зазначив телеведучий. Виконавець, який з'явився на шоу у картатій сорочці і зі скуйовдженим волоссям радісно кивнув у відповідь і змахнув прапорцем. Коли його попросили оцінити пісню Сергія Лазарєва, Губін коротко відповів: «Нормально». Його лаконічність викликала сміх у глядачів у студії.

Губін також пояснив, що не є великим шанувальником «Євробачення» і тому не чув пісні головних конкурентів російської зірки. «Я і цю пісню тільки вчора послухав, коли зрозумів, що прийду до вас», — відверто зізнався він. Шанувальники високо оцінили його щирість і висловили надію, що співак незабаром зможе відновити свою кар'єру.

«Як же приємно бачити знову Андрія на екрані телевізора, нехай навіть і не так часто як раніше. Сподіваюся, що маленькими кроками він поступово повернеться на велику сцену і буде радувати нас своїм голосом і новими піснями», — відгукнулися коментатори в соціальній мережі.

Як зізнавався сам Губін, він перестав з'являтися на сцені з-за діагностованої у нього лівосторонньої прозопалгії обличчя. При цьому захворюванні нервової системи людина страждає від постійних болів. Медики припустили, що хвороба могла проявитися через постійні стреси і хронічний недосип.

  Міжнародний день планетаріїв - відзначають 10 березня 2019 року

«Губіну ввижається, ніби у нього постійно свербить і болить обличчя», — стверджував музичний продюсер Андрій Разін. Друзі виконавця також відзначають, що його захворювання, можливо, пов'язано з порушенням психічного стану артиста.

Зовсім недавно Андрію Губину виповнилося 45 років. Друзі і колеги музиканта намагалися привітати зірку зі знаменною датою, але він не відповів ні на один дзвінок або смс. «Він приїжджав до мене на студію в Москві, ми накидали кілька пісень, але далі цього так і не зрушили. Андрій сказав, що поїхав писати тексти і більше не приїхав. Мені б дуже хотілося з ним ще попрацювати. Але Андрій ні з ким не спілкується», — каже композитор Тарас Ващинін.

Солістка групи «Стрілки» Катерина Любомирська вважає, що Губін завжди був нетерпимий до фальші. «А раніше що не дзвонили? Ось коли з Децлом сталася трагедія, теж всі сполошилися. Я розумію, чому Андрій не бере трубку — йому ці фальшиві вітання не потрібні», — заявила вона.