Оскільки це є порушенням одного з основних протоколів монаршої родини.

Один з найбільш емоційних членів королівської сім’ї, Меган Маркл ніколи не відмовиться від обіймів — особливо, якщо їх ініціатором є діти та підлітки. Однак іноді юним шанувальникам 37-річної герцогині Сассекської доводиться шкодувати про спонтанний прояв емоцій — як, наприклад, старшокласнику з Дагенхаму, куди Меган несподівано нагрянула в Міжнародний жіночий день. Школяреві на ім’я Акер Окойє пощастило піднятися на сцену і у фіналі свого імпровізованого виступу міцно обійняти дружину принца Гаррі, інформує Ukr.Media.

Наступного дня один з британських таблоїдів опублікував лист, в якому школяр публічно звернувся до герцога: «Гаррі, сподіваюся, ви не заперечуєте проти цього листа. І сподіваюся, ви не проти, що я обіймався з вашою дружиною. Мене переповнювали емоції, я був шокований побачити її у своїй школі. Було дуже приємно почути її мову — так само, як і висловити свої думки в її присутності. Вона — справжнє натхнення».

Трохи пізніше юний шанувальник герцогині розповів, що звернувся до герцога Сассекського абсолютно добровільно. «Не думаю, що він відчув загрозу, я просто вирішив бути ввічливим. Навіть якщо б Меган Маркл не була такою великою, я б все одно за це вибачився», — поділився Окойє.