Вибирайте з добірки вересня 2019 року фільми, які припадуть вам до душі.

Перший осінній місяць, схоже, вирішив порадувати нас не тільки погодою та Венеціанським кінофестивалем, але ще й низкою гучних прем'єр. Так що, навіть якщо ви не готові зарахувати себе до категорії завзятих кіноманів, завжди знайдуться ті картини, які все ж змусять вас не раз переступити поріг кінотеатру! Залишається тільки вибрати з нашої підбірки вересня 2019 року фільми, які дійсно припадуть до душі, інформує .

Де ти поділась, Бернадетт?

Філософські роздуми про життя і її нескінченні значення від знаменитого режисера Річарда Лінклейтера оповідає про жінку, у якої будинок — повна чаша. У Бернадетт успішна кар'єра архітектора, упорядкований побут, щасливе подружжя, розумна і красива дочка. Але, як виявляється, їй бракує найменшого — самої себе. Це і змушує її покинути звичне оточення і вирушити в подорож на самоті, щоб знайти інше, незвичне обивателю щастя.

Царство

Японська історія і культура відрізняється особливою, властивою тільки їй естетикою. З нею і знайомить західного глядача режисер Сінсуке Сато, барвисто розповідаючи на екрані історію двох хлопчиків-сиріт часів Боротьби Царств. Вони в неспокійному і небезпечному світі, повному війни та підступних інтриг, вирішили в що б те не стало стати великими воїнами та навіть воєначальниками.

Щиглик

Не знаєте, які фільм подивитися на великому екрані? Ця драма Джона Краулі заслуговує вашої уваги. Вона оповідає про мінливості долі Тео Деккера. Під час теракту він, бувши ще зовсім юним, втрачає матір і сам виживає тільки дивом. Але це не єдине диво, яке прийде в його життя. Від вмираючої людини похилого віку він отримує перстень і рідкісну дорогу картину. У підсумку вони дають йому путівку в раніше невідомий тіньовий світ, де займаються створенням і купівлею-продажем творів мистецтва. Щоб вижити в ньому і стати своїм, Тео доведеться застосувати всі свої явні та приховані таланти.

  Філарет назвав головну умову, при якій ПЦУ отримає статус патріархату

Пташиний дозор

Яскрава і захоплююча повнометражна анімація не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей. Одного разу в зграї чайок з яйця неймовірним чином з'являється малюк стрижа Ману. Він з усіх сил намагається рости як чайка і навчитися робити все, що роблять його побратими. Але, на жаль, безрезультатно. Це змушує його залишити рідний дім у пошуках щастя вдалині. Однак ніхто не може припустити, що одного разу непоказний стриж перетвориться на справжнього героя!

Небезпечні секрети

Фільм Гевіна Худа розповість напружену історію шпигунки Кетрін Ган. Героїня виявилася настільки сміливою, що не побоялася кинути виклик урядам двох країн: США та Великобританії. Вона оприлюднила дані про злочини, скоєні під час миротворчої кампанії в Іраку. Так що тепер їй неминуче доведеться зіткнутися з наслідками. Їй пред'являються звинувачення в зраді і розкриття інформації, що має статус державної таємниці. До того ж вони можуть зруйнувати не тільки свою кар'єру, але і піддати небезпеці стосунки з чоловіком і навіть її життя. Ставки дуже високі, цікавіше спостерігати за боротьбою за справедливість в залі суду.