За словами гувернантки, у Анджеліни Джолі досить дивні методи виховання дітей.

Попри те, що Анджеліна Джолі зараз не активно знімається в кіно, вона все одно залишається однією з найбільш обговорюваних зірок Голлівуду. Зокрема, неодноразово під прицілом громадських коментарів опиняються методи виховання дітей. Багато хто критикує актрису, заявляючи, що вона негативно впливає на дітей. Так, наприклад, 13-річна Шайло з дозволу мами вже почала приймати гормони для зміни статі, інформує .

А нещодавно в мережі з'явилося шокуюче одкровення колишньої няні, яка певний час працювала в сім'ї Джолі-Пітт. За словами жінки, поки Бред Пітт і Анджеліна Джолі були разом, актор позитивно впливав на дітей, однак після розлучення ситуація помітно погіршилася…

Гувернантка заявляє, що діти зовсім не дотримуються режиму дня, постійно їдять фастфуд, не займаються навчанням, днями грають в комп'ютерні ігри… Більш того, старші діти часто випивають. І Джолі не тільки дозволяє їм це робити, але й іноді приєднується до їх компанії. Також, за словами няні, Анджеліна не забороняє дітям дивитися фільми для дорослих.