Знаменита українська співачка і зірка «Євробачення» Вєрка Сердючка (Андрій Данилко) здивувала новим образом.

Український артист Андрій Данилко, відомий за образом Вєрки Сердючки, нещодавно повернувся з Євробачення 2019, яке проходило в Ізраїлі. Він підготував для шанувальників чимало сюрпризів. Спочатку співак в черговий раз зайняв крісло судді у 10 сезоні шоу «Х-фактор» на СТБ, а тепер вирішив здивувати всіх несподіваною зміною іміджу свого персонажа, інформує .

Всі вже звикли, що знаменита Вєрка Сердючка виступає в одному і тому ж амплуа протягом багатьох років — у величезних окулярах, із зіркою на голові і сріблястому костюмі.

Вчора, 1 липня, на своїй сторінці в Instagram, артистка опублікувала фотографію, де виглядає до невпізнання красивою і незвичною для публіки. На новому знімку Сердючка позує в яскраво-червоній сукні на тлі лісу і тримає в одній руці череп, а в іншій маленьку сову. Але головні зміни торкнулися її зачіски. Співачка приміряла світлу перуку середньої довжини з короткою чілкою, прикрасивши голову рожевою пов'язкою.

З чим пов'язана така різка зміна іміджу, поки що невідома. Прихильники все ж схиляються до того, що таке амплуа підібрано для нових зйомок. Але в будь-якому випадку фанатам явно до душі новий образ Вєрки Сердючки та її вже завалили компліментами.