Співачка зізналася, що ретельно слідкує за фігурою.

Поліна Гагаріна виховує двох дітей: у першому шлюбі з актором Петром Кисловим у співачки з'явився син Андрій, а два роки тому у зірки і її другого чоловіка Дмитра Ісхакова з'явилася спільна дочка Мія, інформує .

Днями співачка вирішила поспілкуватися з фоловерів у своїй соцмережі та відповісти на кілька запитань. Серед іншого Поліну запитали, чи не планує вона третю дитину.

Сама Гагаріна зізнається, що мріє про велику сім'ю і хоче народити третю дитину, але є одна проблема. Перспектива знову набрати зайві кілограми, як під час двох перших вагітностей, лякає Поліну.

"Я дуже хочу ще дітей, але товстіти на 30 кілограмів знову — це важко для організму. Кожен раз так. Це моя особливість. Вмовляю чоловіка народити", — пожартувала Гагаріна в Instagram. Поліна також уточнила, що їй неважливо, якої статі буде дитина.

До слова, Поліна в своєму Instagram часто ділиться з фоловерами відео і фото з тренувань. Гагаріна займається спортом з персональним тренером, який приїжджає до неї додому. За словами співачки, скинути вагу після вагітностей і знайти фігуру мрії їй допомогли виключно спорт і правильне харчування.