Знаменита співачка Любов Успенська нещодавно вразила всіх одкровенням: вона готова знову стати мамою і вік їй у цьому не перешкода.

Нещодавно знаменита співачка Любов Успенська опинилася в центрі уваги в Instagram. Їй довелося відповідати хейтерам, які зайшли на дуже інтимну територію і радили їй швидше обзавестися онуками. На це артистка відповіла наступне: "Дорогі коментатори, зокрема ті, хто пише про те, що мені пора з онуками няньчитися, хочу сказати вам одне: ви не поспішайте з онуками, я може хочу ще дітей народжувати! А що? Кіркоров народив, Пугачова з Галкіним народили, Віторган — туди ж, а я сама руда?", інформує .

Не минуло й тижня, як королева шансону знову шокувала всіх заявою: вона зважилася на ЕКО і тепер шукає донора яйцеклітини. Любов Залмановна хоче знову пізнати радість материнства і тепер шукає того, хто допоможе їй у цій справі.

Так що нам залишається тільки стежити за оновленнями по темі. Можливо, незабаром артистка порадує всіх новинами.

Нагадаємо, що у 65-річної Успенської є дочка Тетяна, у якої недавно були серйозні проблеми зі здоров'ям. Також у недавньому інтерв'ю співачка зізналася, що у неї могло б бути троє дітей. В шлюбі артистки з Віктором Шумиловичем народилися хлопчики-близнюки. Але один з них з'явився на світ мертвим, інший пожив тиждень.