Як і чому Іоланда Хадід руйнує особисте життя своїх дітей. Рік за роком фанати сімейства Хадід критикують матір Белли і Джіджі.

Іоланда Хадід, виявляється, справжній диявол. А багато хто вважає, що вона в сімейних відносинах абьюзер. Невже і правда Іоланда руйнує особисте життя своїх трьох нащадків? Зараз розповімо, в чому це проявляється, інформує Ukr.Media.

Іоланда Хадід — власниця і контролерша

Сім’я Хадід для багатьох здається такою ідеальною. Красуні-дочки Белла і Джіджі, син Анвар, батько Мохамед і мати Іоланда. І хоч багато років батьки в розлученні, на перший погляд здається, що в родині все відмінно — в мережі вимальовується ідеальна картинка сімейних відносин. Але на ділі не все так безхмарно. У сім’ї Хадід йде війна з безперервними атаками. А атакує не хто інший, як мати Іоланда.

Коли в ефірі однієї з програм Джіджі зізналася матері, що хотіла б займатися волейболом, та заявила у відповідь, що цим доведеться пожертвувати. На думку Іоланди, це чоловічий вид спорту. А Джіджі — відома модель, чия професія вимагає жіночності. Так і виходить, що мати намагається контролювати свою 26-річну доньку. Чому в такому віці Джіджі не може сама вибирати, чим їй займатися?

А чого вартий той факт, що Іоланда Хадід досі забороняє своїм дітям їсти солодке. Джіджі вона вчила в ефірі, що потрібно шматочок торта розділити навпіл, потім ще навпіл і ще, і ще. Зрештою варто зробити один укус і відкласти і без того мікроскопічний шматочок в сторону. Не даремно багато фанатів вважають, що Іоланда і зовсім підштовхує дітей до анорексії.

Мама-модель створила свою династію

Іоланда Хадід в минулому була успішною моделлю. Вона блищала на подіумах протягом 15 років, а пізніше віддала себе сім’ї. Можливо, Іоланда захотіла свій нерозтрачений до кінця потенціал в моделінгу втілити в кар’єрі дочок. Іоланда стала менеджером своїх дочок-моделей. Цікаво вийшло: хоч старша Хадід і присвятила себе сім’ї, кар’єристкою вона бути не перестала. Тільки вона почала будувати не свою кар’єру, а кар’єру своїх дочок Белли і Джіджі. Мати не приховувала, що її дочки — це її блискучий проєкт.

  Популярна співачка Світлана Тарабарова розповість шанувальникам про другу вагітність в форматі реаліті-шоу

Іоланда, напевно, вже з дитинства почала програмувати своїх дітей на продовження її кар’єрного шляху. Джіджі свої перші контракти, наприклад, почала отримувати в три роки. І Іоланда цим сильно пишається. Логічно, що трирічна дитина самостійно не могла укладати контракти. Все це робила за дочку Іоланда. Здається, у Джіджі, як і у Белли, просто не було вибору. Мати вирішила все за них. А зараз Белла зізнається, що не може в житті знайти своє місце. Цікаво чому. Чи не виною тому мати?

Старша Хадід вважає, що діти їй всім зобов’язані. Вона любить підкреслювати, що народжувала дітей дуже важко. Коли на світ з’явився Анвар, вона взагалі сильно пошкодила спину. Тому дітям вона вселила довічну подяку за все, зроблене матір’ю для них. А в першу чергу за те, що вона їх народила.

Як Іоланда Хадід влазить в особисте життя дітей

Зазвичай батьки в сім’ях зі здоровими відносинами радіють, коли діти знаходять свою любов, зустрічаються з кимось, будують особисте життя. Але тільки не у випадку Іоланди Хадід. Вона досить категорична в питаннях особистого життя дочок і сина. Іоланда так не хоче, щоб вони пов’язували себе шлюбними узами з кимось. Не секрет, що мати була проти відносин Белли зі співаком The Weeknd. Іоланда прямо заявляла своїм знайомим, що той тягне дочку вниз, а ще вона говорила, що The Weeknd дуже токсичний.

Від свого сина Анвара Іоланда теж всякими способами намагалася відігнати дівчат. Зараз Анвар зустрічається з Дуа Ліпою, і начебто мати підтримує Їхні стосунки. Але тим не менш «випадково» обрізала її з кадру в Instagram.

У відносини Джіджі Хадід і Зейна Іоланда, звичайно ж, теж влазила. У цьому випадку їй було важкувато, адже відносини молодих людей швидко перейшли в серйозну стадію. Мати Джіджі почала грати роль шкідливої тещі. Саме такою, над якою сміються в наших анекдотах. Іоланда чомусь вирішила, що Зейн дуже тривожний. Вона почала “рятувати” молоду людину: зверталася до цілителів, обкурювала його будинок і день у день нагадувала, як важливі в житті духовні практики. Одного разу Зейн не витримав і закрив Іоланду в шафі. Після цього чоловік розлучився з Джіджі. Напевно, мати була дуже щаслива, хоч і посиділа перед цим в шафі.

  Оля Полякова показала рідкісні знімки з мамою

Діти для Іоланди Хадід багато значать, і вона так не хоче відпускати їх у вільне плавання. Можливо, жінка просто боїться самотності…