Артисти зустрічали молодих батьків піснею та щирими привітаннями.

Співак Потап разом зі своєю групою MOZGI взяли участь у зйомках святкового концерту. Веселе дійство артисти влаштували прямо під вікнами одного з київських пологових будинків, інформує Ukr.Media.

Артисти виконали акустичну версію хіта «День народження». У такий спосіб Потап, Дядя Вадя і Позитив зворушливо привітали молодих батьків з народженням дітей. Для пацієнток лікарні ця подія стала справжнім подарунком, вони з цікавістю визирали з вікон, зустрічаючись зі щирими поглядами співаків.

«Ми даруємо пісню «День народження» новим українцям, які народжуються в нашій улюбленій незалежній країні і бажаємо їм щастя на їхньому шляху. Це неймовірно теплий і радісний концерт, тому що ми бачили, як люди виходять з пологового будинку зі своїми новонародженими дітьми — зі сльозами на очах виносять своє счастячко. Тут дійсно неймовірна атмосфера, яку не можна передати словами!» — розповів учасник групи MOZGI Потап.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Це були супер-відчуття, тому що недавно у мене народилася друга дитина. Я співаю колискові своїй маленькій дочці, а нещодавно приспав її тричі за один день, оскільки дружина була відсутня. До речі, моїй доньці подобається, коли я виконую пісні з репертуару Coldplay, Backstreet Boys — тобто бойзбендів», — поділився Дядя Вадя на знімальному майданчику.