Актуальні новини

Як стильно вести Instagram

Намагайтеся додати концептуальності фото – наприклад, доповнити картинку цікавим текстом.

Величезна кількість людей в сучасному світі любить викладати свої фотовраження в Instagram. Процес дуже захоплюючий і дозволяє прямо намалювати своє життя, як митець. Вірніше, як фотохудожник. Але як і в живописі, тут дуже важливо вміти малювати, щоб вийшла "картина маслом". Як зробити свою сторінку цікавою і стильною розповість фотограф Лара Бардіна, інформує .

Помилки

Серед найпоширеніших помилок варто відзначити дві. Перша полягає у відсутності у фотографії виразного сенсу: при погляді на неї виникає одне питання – навіщо взагалі це було публікувати? До другої відноситься невміння автора вчасно сказати собі «стоп» і перестати викладати серію «клонів» одного і того ж сюжету – наприклад, фото пізанської вежі, знятої з різних ракурсів.

Щоб уникнути подібних ситуацій, намагайтеся додати концептуальності – наприклад, доповнити картинку цікавим текстом або вибрати одну, найбільш виразну фотографію з добірки. Такий підхід принесе більше лайків, і шанувальники не будуть критикувати вас за одноманітність.

У фото важливо домогтися відчуття фактичної відсутності фільтра, щоб фото виглядало просто трохи яскравіше і мальовничіше, але не було відчуття надмірної обробки. Не заграйтеся з фільтрами, їх надлишок справляє жахливе враження, «ріже» око своєю кислотністю і неприродністю.

Кращі поради від профі:

  1. Намагайтеся наповнити кожну фотографію певним змістом. Перш ніж клацнути пусковим затвором на камері, запитайте у себе, навіщо ви це знімаєте.
  2. Не викладайте в стрічці одноманітні фотографії – вони повинні відрізнятися і за концепцією і за форматом зйомки.
  3. Головне в постановочній зйомці – продуманість композиції. Імпровізуйте! Не розміщуйте об'єкт тільки класично – посередині кадру, пробуйте різні варіанти! Розташуйтеся ближче і далі від основного об'єкта, використовуйте несхожі композиційні рішення. Не забудьте простежити, щоб кадр залишався «чистим», без сміття та зайвих предметів.
  4. Ще один важливий момент – це освітлення. Ви можете отримати зовсім різні за настроєм і сприйняттям фото, всього лише прикрутивши лампу або додавши їй яскравості. Тому, якщо є можливість – експериментуйте зі світлом! Якщо таких умов немає, вибирайте ракурс, що дозволяє зняти об'єкт при найвигіднішому освітленні.
  5. Не використовуйте фільтри просто заради фільтрів. Відстежуйте результат! Іноді варто трохи приглушити ефект, використавши всього 50% – і отримати справжній шедевр. У той час як 100% можуть повністю зіпсувати кадр, зробивши його «перепаленим».

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Олег Винник згадав своє театральне минуле і поділився з шанувальниками архівним відео

Залишити відповідь