Подруга Меган Маркл показала її будинок у Віндзорі.

На початку квітня стало відомо, що принц Гаррі і Меган Маркл переїхали в резиденцію Фрогмор-Хаус у Віндзорі. За словами джерела, герцоги неймовірно схвильовані початком нового життя і раді, що їх дитина зможе "насолоджуватися самотою". Незабаром після народження сина Арчі подружжя повернулося у свій новий будинок, а на днях до них у гості приїхала Серена Вільямс, інформує .

Так, нещодавно в блозі тенісистки з'явилися знімки, зроблені в помпезних апартаментах. Враховуючи, що Серена і Меган — близькі подруги, в мережі вирішили, що спортсменка побувала саме в будинку герцогині та її чоловіка, принца Гаррі. По фото видно, що будинок пари облаштований з розкішшю: позолочені стіни, величезні дзеркала і розкішні свічники.

До речі, повністю усамітнитися від натовпу цікавих шанувальників подружжю все ж не вдалося. Зараз на території Фрогмор-котеджу, де живуть герцоги Сассекські, проходить благодійний захід National Garden Scheme, і кожен бажаючий, заплативши за вхід, може потрапити до маєтку. Правда, скрізь посилена охорона, а відвідувачам не дозволяється наближатися до будинку Меган і Гаррі ближче, ніж на 6 метрів. Втім, деякі запевняють, що їм вдалося ледве не заглянути у вікна будинку пари.

"Я бачила відкриті вікна і дві машини на парковці, так що вдома точно хтось був. Неймовірно, як близько ми змогли підійти", "Приїхала в Віндзор на благодійну акцію, яка пройшла у Фрогмор-хаус і його садах. Віндзор такий гарний і милий. Я розумію, чому герцогиня Меган і Принц Гаррі переїхали сюди", — пишуть в мережі відвідувачі.