Актуальні новини

Які компліменти не подобаються жінкам

Так гарно виглядаєш, просто не впізнати!

Так гарно виглядаєш, просто не впізнати!

Роблячи компліменти, чоловіки часто бувають незграбними. Нехай ними керують найкращі наміри, неакуратною фразою так легко образити жінку. Щоб ненароком не образити співрозмовницю, гарненько подумайте, перш ніж сказати їй щось зі списку нижче, інформує .

Так гарно виглядаєш, просто не впізнати!

Виходить, раніше людина виглядала жахливо і повністю змінилася, змінивши імідж. Навіщо їй нагадувати про старі невдачі?

У тебе так виросли груди!

Зазвичай груди зростають разом із зайвою вагою. Ну, ще під час вагітності або серйозних захворюваннях.

Ти чудово (класно) виглядаєш!

Занадто розмитий комплімент, що йде від суті того, що ви могли б похвалити. Краще концентруватися на конкретних позитивних сторонах, вирішуючи зробити комплімент.

Тобі більше пасує, коли ти посміхаєшся!

Ви ж в курсі, що будь-яка нормальна людина не може ходити з гримасою посмішки на обличчі 24 години на добу? А судячи з ваших слів, в кращому випадку 90% життя жінка виглядає щонайменше недостатньо привабливо.

Ти відмінно виглядаєш для своїх років

Цей комплімент передбачає, що людина в цілому не дуже приваблива, але порівняно з ровесниками вигідно виділяється. До того ж часто людям буває неприємне будь-яке уточнення, пов'язане з їх віком. Та ж ситуація з компліментом «Цей колір волосся тебе так молодить».

Ти так схудла!

Питання щодо ваги завжди дуже складні і делікатні, адже вони викликають відчуття дискомфорту у більшості людей. Уточнюючи, що хтось так добре схуд, ви стверджуєте, що раніше людина була дуже товстою.

Це найкраща ідея з усіх, що приходили в твою голову!

Ви впевнені, що хочете натякнути жінці, ніби все раніше що приходило їй в голову – абсолютна маячня і сміття? Та й звідки ви можете знати, що відбувається в голові у іншої людини? Не беріть на себе забагато.

  Скарлетт Йоханссон таємно втретє вийшла заміж

Тобі так іде макіяж!

Чи означає ваш комплімент, що дама не надто привабливо виглядає без косметики? Великий ризик, що вона подумає саме так.

Це плаття робить тебе стрункішою!

Виходить, в іншому одязі помітно, що людина повненька, і все, що вона одягала раніше, підкреслювало зайву вагу.

Зате ти добра і талановита!

Дуже двоїстий комплімент, ніби дає зрозуміти, що зовні людина не дуже.

Ти не така, як всі інші дівчата!

Звичайно, звучить дуже приємно. Але ж у цьому випадку чоловік вважає всіх інших дівчат негідними, і нехай зараз ситуація в вашу користь, його думка може швидко змінитися.

Ти така мила!

Зазвичай слово «мила» асоціюється з дуже кумедною, зворушливою дівчиною, яка не усвідомлює всіх реалій дорослого життя. А ви впевнені, що жінка, яка стоїть перед вами, хоче так виглядати?

Мені подобаються дівчата в тілі!

Навряд чи чоловік у своєму розумі посміє заявити щось подібне жінці, з якою хоче яких-небудь відносин, звичайно, якщо в його голові є хоч крихта розуму. Також на питання «Як думаєш, я товста?/ Як я виглядаю?» також варто відповідати вкрай обережно.

Ти виглядаєш зовсім дитиною!

Жінка витратила купу часу на макіяж і підбирала одяг, що підкреслює її форми, а заслужила лише порівняння з дитиною? Втім, на комплімент «Ти виглядаєш такою дорослою» дівчина теж негативно відреагує, подумавши, що ви вважаєте її старою. Адже так хочеться виглядати молодо і красиво довгі роки.

Також кажучи «Ти виглядаєш такою наївною/невинною!», ви вказуєте, що у жінки немає абсолютно ніякого життєвого досвіду і вона занадто проста для вас. Після такого на щось більше ви можете навіть не розраховувати.

  24 липня — Ольга Страдниця: історія, традиції та прикмети свята

Нова стрижка робить тебе молодшою

Незграбний комплімент дає зрозуміти, що раніше жінка виглядала гірше і попередня зачіска тільки старила. Краще робити комплімент без уточнення.

Ти відмінно водиш як для жінки

Такий комплімент можна трактувати як натяк на негативний стереотип. Хочете зробити приємно – похваліть новий навик без всяких зауважень.

Чому у тебе нікого немає, якщо ти така красива?

Самотні люди вже точно не хочуть нагадувань про свою самотність. До того ж цим компліментом ви припускаєте, що з людиною щось не так.

У тебе так багато дітей, ти молодець!

Цей комплімент показує, що ви вважаєте надмірним таку кількість дітей по тим чи іншим причинам. Недоречно висловлювати думку про життєвий вибір іншої людини.

Ти готуєш так смачно, як моя мама!

Будь-яка жінка хоче бути прекрасною і пристрасною, а не нагадувати чоловікові його матір, нехай і на кухні.

Для дівчини ти дуже розумна!

Це не тільки образа, а й недотримання гендерної рівності. Можна ж зробити комплімент без акценту на статеву приналежність.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь