Актуальні новини

В Україні створили анімаційний мультик про великих меценатів Ханенків

Громадська організація “КРИГОЛАМ” у партнерстві з благодійним фондом Zagoriy Foundation створили анімаційний мультик про українських меценатів – подружжя Богдана і Варвару Ханенків.
Понад сорок років свого життя вони значні власні кошти віддавали на розвиток української культури. Привезли в Україну твори світових геніїв живопису, скульптуру та посуд. А їхньою головною метою було, аби ці шедеври побачило якомога більше українців.І сьогодні одним із найцікавіших і найкращих музеїв в Україні є київський „Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків” – справжня окраса і гордість нашої столиці, слава про який сягнула далеко за межі нашої держави.
Це вже третя серія медіа-проєкту “Історія небайдужих”, який запустили громадська організація “КРИГОЛАМ” у партнерстві з благодійним фондом Zagoriy Foundation.
Мета проєкту — розповісти про меценатів, які змінили історію України та показати благодійність як давню українську традицію.
Кожну серію намалювали в стилі українського художника, який жив у часи головного героя. Для Варвари та Богдана Ханенків обрали стиль школи Михайла Бойчука – маляра-монументаліста кінця 19-початку 20 століття, засновника самобутньої школи українського мистецтва.
Мультик доступний за посиланням.
Усього проєкт містить 5 анімаційних роликів у жанрі едьютеймент (розважальне навчання). Подивитися усі серії проєкту можна на сайті ШоТам, а також у соцмережах  у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook,  YouTube.
Довідка. ГО “КРИГОЛАМ” – це громадська організація, яка має місію пропагувати європейські цінності демократії, права, підприємництва та волонтерства в Україні. Основним інструментом діяльності ГО “КРИГОЛАМ” є інформаційні просвітницькі кампанії.

  У Львові покажуть короткометражні фільми Каннського фестивалю

Залишити відповідь