Шанувальники екс-ведучої “Ревізора” вирішили зануритися в минуле, опублікувавши в фан-акаунті Instagram раритетні знімки.

Зараз українська телеведуча і головний ревізор країни Ольга Фреймут — відома і шанована персона, інформує Ukr.Media.

Але раніше нікому не відома дівчина була, як вона сама висловилася, товстенькою, як галушок, і в цілому володіла досить пересічною зовнішністю.

Шанувальники Фреймут вирішили згадати, як виглядала телеведуча в різні роки свого життя, і на сторінці фан-аккаунта Ольги опублікували колаж з її фотографіями.

На сторінці в Instagram з’явився колаж, на якому можна розглянути, якою Ольга Фреймут була раніше.

Ольга впевнена в тому, що красивими не народжуються, а стають. Знаменитість вважає своєю заслугою свою зовнішність. Вона стала гармонійною і відповідною внутрішньому стану:

  • “Найбільшою перемогою над собою стала відповідність мого тіла душі. Красивими не народжуються…”, — саме цими словами Олі шанувальники супроводили колаж з архівних фотографій знаменитості.

Цікаво, що сама Ольга відгукується про себе колишньою не дуже втішно:

  • “Але зовнішність моя була жахливою. Криві зуби (довелося брекети носити), товстенька, як галушок, волосся довге і посічене… треба було над собою попрацювати», — якось розповіла телеведуча в одному зі своїх інтерв’ю. До слова, про те, що в житті їй доведеться не легко, Фреймут знала з самого дитинства.