Євробачення вперше відбудеться в одній з країн Латинської Америки. Європейський мовний союз запустити нову версію Євробачення.

ЄВС продовжує “розширювати” пісенний конкурс на інші континенти, інформує Ukr.Media.

Творці Євробачення планують запустити аналог пісенного конкурсу в Латинській Америці. Про це йдеться в офіційній заяві Європейської мовної спілки.

Таке рішення прийняли, виходячи з того, що в Латинській Америці живе найбільше число фанатів Євробачення серед країн, що не беруть участь. Наприклад, конкурс 2022 року, в якому перемогла українська група Kalush Orchestra, зібрав величезну кількість переглядів на YouTube в Аргентині, Бразилії, Чилі та Мексиці.

Продюсувати шоу будуть Крістер Бьоркман з Voxovation і продюсери американського пісенного конкурсу і Євробачення в Канаді Андерс Ленхофф, Ола Мельциг, Пітер Сеттман і Грег Ліпстон. Найближчим часом вони почнуть Пошук міста-організатора Євробачення в Латинській Америці.

Нагадаємо, що ЄВС оголосив про політику розширення Євробачення на інші континенти кілька років тому. Так, у 2015 році постійним учасником конкурсу стала Австралія. 9 травня 2022 року в США вперше відбувся фінал конкурсу американської пісні (American Song Contest), де перемогу здобула представниця штату Оклахома AleXa. А у 2023 році своя версія Євробачення з’явиться і в Канаді.