Зворушливі фото зі скромного весілля телеведучої.

Популярна українська телеведуча Лілія Ребрик вирішила поділитися зі своїми численними підписниками в Instagram архівними фотографіями восьмирічної давнини, а саме весільними фото, інформує Ukr.Media.

Хореограф Андрій Дикий і Лілія Ребрик поділилися спогадами про те, як пройшло їхнє весілля. Цікаво, що спочатку пара не хотіла афішувати широкій публіці цю новину.

В Instagram телеведуча опублікувала знімки з весілля. Для урочистої події Лілія вирішила вибрати не класичну білу пишну сукню, а лаконічне вбрання кольору айворі, а образ доповнила високими чобітками бежевого кольору.

На знімках Лілія та Андрій виглядають дуже щасливими в колі своїх друзів.

Цікаво, що весілля пари проходило під час зйомок проекту «Танці з зірками», в якому Ребрик брала участь. Так, один з танців — вальс — пара танцювала, щойно заручившись.

  • «Хотіли тихенько собі розписатися, а вийшло голосно, на всю країну. Моя сестра вирішила зробити нам сюрприз, і таємно зібрала близьких друзів в потрібний час у потрібному місці. А серед друзів є журналісти, а з ними були і камери і в результаті — гучне весілля з рушником, голубами, пелюстками троянд…», — пише Ребрик в публікації.