Зазначимо, що від попереднього шлюбу у бізнесмена вже є 5 дітей.

Буквально днями Ілон Маск подарував соцмережам новий мем зі своєю участю: підприємець почав танцювати прямо на сцені на заході, присвяченому відкриттю першого заводу Tesla в Китаї. Користувачі відразу згадали, як в 1995 році подібне виконував Білл Гейтс після старту продажів Windows 95, інформує Ukr.Media.

Але, як виявилося трохи пізніше, у Маска був привід танцювати куди важливіше. 8 січня в акаунті його передбачуваної пасії — 31-річної канадської виконавиці Граймс з’явився пост, який натякає, що жінка вагітна.

Про відносини цієї парочки ходять чутки вже третій рік. Спочатку вони обмінювалися жартами у Твіттері, потім разом відвідали Met Gala у 2018 році, а у 2019-му голограма Граймс представляла нову модель Tesla. Також, за чутками, Ілон катався разом з нею по Малібу на новенькому Cybertruck.

Треба відзначити, що це не перші серйозні відносини генія-мільярдера. У 2000 році він одружився з Жюстін Вілсон, з якою прожив вісім років, потім ще шість років він був одружений на Талулі Райлі. До речі, після першого шлюбу в Ілона є п’ятеро дітей.

Граймс же ніколи не була заміжня, і якщо не вважати непідтверджені відносини, Маск — лише другий чоловік в її житті, а тут відразу такі новини.

Для того, щоб повідомити шанувальникам про радісну звістку, співачка вибрала знімок, зроблений Елі Расселом Линнетцом, відомим своїми відвертими фотосетами з іншими зірками. Однак подібне не оцінила адміністрація Інстаграм, і Граймс довелося викладати вже зацензуроване фото.

“Мої друзі радили не публікувати це, а я піддалася зворотній психології. Поборола свій сором і вирішила, що відчувати дискомфорт через своє тіло — це дивна внутрішня ненависть до себе”, — поділилася співачка.

  Принц Вільям провів церемонію нагородження замість королеви Єлизавети II

До речі, деякі шанувальники відзначили, що для позначення свого стану Граймс використовувала сленгову фразу being knocked up, що може означати як вагітність, так і втому. Але більшість все ж схиляється до першого варіанту, не просто так адже на фото, яке можна легко знайти в соцмережі Граймс, домальований плід.

Якщо це правда, цікаво, де ж Ілон знайде час ще й на сім’ю, адже власник Tesla, SpaceX, The Boring Company якось розповідав в інтерв’ю, що часто спить прямо у своєму офісі через брак часу. Та й у Граймс, напевно, графік переповнений. У будь-якому випадку, ми щиро бажаємо їм щастя.