Здається, на музичному Олімпі з’явилася нова зірка!

Мільярдер, винахідник і підприємець Ілон Маск опублікував у вільному доступі свою нову пісню в жанрі електронної танцювальної музики, яка отримала назву «don’t Doubt ur Vibe» («Не сумнівайся в своїх емоціях»), інформує Ukr.Media.

Новиною про своє нове захоплення Ілон Маск поділився з фанатами у себе на сторінках у соціальних мережах, поділившись фотографією зі студії звукозапису. Крім того, винахідник зізнався, що текст і музику для треку він написав самостійно.

Варто зазначити, що для випуску нової пісні глава Tesla і SpaceX взяв новий псевдонім E D M, і навіть на честь нього змінив свій нік в Twitter, мабуть, щоб підкреслити музичний жанр, в якому він вирішив розвиватися.

У композиції повторюється фраза don’t doubt your vibe (Не сумнівайся у своїх емоціях), у другій половині треку звучить Because it’s true (Тому що це правда).

Слухайте пісню Ілона Маска «don’t Doubt ur Vibe»:

Нагадаємо, що мільярдер вже не в перший раз пробує себе в музиці. Раніше Ілон Маск випустив реп-трек про горилу Харамбе, яка була вбита співробітниками зоопарку в травні 2016 року через загрозу для життя 4-річного хлопчика, який потрапив у вольєр до тварини.