Сьогодні Володимир Зеленський був офіційно визнаний новим президентом України.

Останні місяці головною темою для обговорювання були вибори президента України. Згідно з результатами голосування 21 квітня, більшість голосів було віддано за шоумена Володимира Зеленського. А сьогодні, 20 травня о 10 ранку, відбулася інавгурація новообраного президента, інформує .

Як на це відреагували українські знаменитості?

Monatik

"Нова глава в історії України починається прямо зараз і якою вона буде, залежить від кожного з нас. Віримо у світле, віримо в краще. Терпіння, сил і чесних людей поруч".

Катерина Кухар

"Перший раз в житті дивилася від початку до кінця інавгурацію. Захоплена! Мене навіть не зупинив американський час (година ночі). По-людськи, від серця і зі сталевою волею. Яким повинен бути справжній чоловік і президент нашої країни".

Віра Брежнєва

"Вітаємо. Сподіваємося. Віримо".

Алан Бадоєв

"Сьогодні важливий день! Я завжди мріяв про те, щоб нашою країною керували люди з людським обличчям, з посмішкою, з гордістю за свою родину, своїх друзів і кожного, хто живе в Україні. Шлях цієї сім'ї напевно коштуватиме хорошої книги, а бути може і фільму… Вперед, у них багато безсонних ночей, складних завдань і, звичайно ж, нові перемоги для всіх НАС! Володимир впорається, його завзяття, сили і духу достатньо і вистачить на трьох! Він точно прийшов зробити свою країну кращою, я в це вірю. Удачі друзі! Ми з Вами і За Вас".

Світлана Лобода

"Дай Боже! Віримо в краще".

Анатолій Анатоліч

"Удачі, Володимир Зеленський! Довести усім, хто не вірить, довести і собі, і мені, і всім хто підтримував, і всім, хто був проти".

Ірина Горова

"Вітаю Україну з найкрасивішою президентською парою за всю історію Незалежності".

  Нотр-Дам можуть і не відновити повністю, - настоятель

Олександр Скічко

"Нашій країні давно потрібне перезавантаження! Це абсолютно новий етап! Володимир Зеленський, нехай все вийде! Удачі! Віримо в краще".