Леся Нікітюк розповіла, хто веде її сторінку в Instagram. Ми так і знали!

Леся Нікітюк одна з найпопулярніших особистостей на українському телебаченні. Чи то завдяки своїй простоті, чи то завдяки щирості і сміливим жартам, зірка завоювала любов більше 3 мільйонів шанувальників, які уважно стежать за її життям через фото в мікро-блозі, інформує .

Несподівано для нас, Леся зізналася, що власними соцмережами займається самостійно — робить фото, придумує підписи, постить і регулярно відповідає підписникам.

"Помічники у мене, звичайно ж, є, але Instagram я віддаю перевагу вести сама", — каже зірка, — "Коли є час, заходжу в повідомлення і намагаюся відповісти максимальній кількості людей словом, смайликом або жартом. Думаю, їм дуже приємно. Точно так само, як і мені приємно, що люди приділяють свою увагу, реагують на пости та сторіз".

Леся також поділилася, що вважає своїх шанувальників другою сім'єю і дуже трепетно до них відноситься: "Визначення «підписники» — це не по-людськи, скоріше, це моя велика Instagram-сім'я. Я просто виставляю фото і ділюся з нею своїм життям. Навіть родичі всі новини з мого життя дізнаються з Instagram, тому мама завела собі сторінку і підписалася на мене".