Країни-учасники незадоволені тим, що переможець Данкан Лоуренс порушив головне правило конкурсу.

У новому скандалі на «Євробачення» засвітилося не тільки білоруське журі, а також збунтувалися делегації країн-учасників з-за нечесної перемоги Данкана Лоуренса з Нідерландів, який порушив головне правило конкурсу і свою пісню Arcade виклав на YouTube ще в червні 2017 року, інформує .

Пісня Данкана Лоуренса була записана на студентській вечірці і з'явилася в мережі значно раніше, хоча конкурсна композиція повинна випускатися не раніше 1 вересня попереднього року.

У Європейському союзі таке порушення правил конкурсу не помітили і за словами Девіда Гудмана, одного з організаторів, компанія знала про публікацію ролика з піснею в більш ранній період і не побачила в такому зміщенні строків будь-яких переваг на конкурсі для Лоуренса тому, що відео не було заявлено як офіційний випуск пісні і відео переглянуло всього лише кілька сотень глядачів.

Нагадаємо, що також і білоруське журі усунули від голосування у фіналі конкурсу Євробачення-2019 з-за розголошення інформації про голосування в першому півфіналі.