Ірина Білик розповіла, скільки зробила пластичних операцій. Про це вона розповіла в інтерв'ю.

У недавньому інтерв’ю для програми “Мій секрет” Ірина Білик зізналася, скільки пластичних операцій зробила, і чому зважилася змінити зовнішність. Знаменитість зазначила, що вперше вдалася до послуг пластичного хірурга в 30-річному віці, інформує Ukr.Media.

“Ще мої колеги знущалися, що я народила, що вже не повернуся. Це говорили в кулуарах. Я плакала. У мене весь час в моєму житті були «благаючі» очі, як ніби я плачу, трохи нависали. Це у мене від тата», — поділилася одкровенням артистка.

Вельми несподіваною стала заява про те, що зустріч з другим президентом України Леонідом Кучмою, переконала її в тому, що потрібно змінити зовнішність.

“Леонід Данилович Кучма підходить до мене, дивиться мені в очі і каже: “Ірино, а чого це у вас такі сумні очі?”. Я тоді подумала: “Ну все, потрібно точно щось робити з очима, Якщо вже президент помітив, що вони такі сумні”. Тоді я вирішила трохи “завеселити” своє обличчя”, — зізналася Ірина Білик.

Потім Ірина Білик вирішила зробити ринопластику.

«У мене є грузинська кров і від Грузії у мене залишився ніс з горбинкою. Мені здавалося, що цей ніс видно за кілометр. І я попросила горбинку трохи прибрати. Але не повністю, тому що не хотіла, щоб люди побачили іншу жінку», — розповіла співачка.

Також артистка робить підтяжку обличчя і уколи краси.