Актуальні новини

Львівські галеристи долучаються до доброчинності

Артцентр «Я Галерея» Павла Гудімова запускає міжнародний благодійний проєкт з продажу творів мистецтва для збору коштів на потреби Української Армії та потерпілих від війни. Відповідну інформацію опубліковано на ФБ-сторінці Ya Gallery Lviv  18 березня: «Ви можете зробити свій внесок та отримати обраний Вами художній твір».
Вже готовий каталог «Stand with Ukrain», де покроково розписано, що потрібно зробити, щоби замовити роботи відомих міжнародних  та українських художників й у такий спосіб підтримати боротьбу України за життя. Також представлено самі роботи — їх 39 позицій і вони авторства митців Польщі, Норвегії, Ізраїлю, Японії, Ісландії, Італії, Фінляндії, Німеччини, Греції, Нідерландів, Китаю, Таїланду, Австрії, Пуерто-Ріко, Гонконгу та України.

«Ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви допоможете нам якнайширше розповсюдити каталог. Будь ласка, перешліть його Вашим друзям та знайомим», — звертаються галеристи до всіх зацікавлених у проєкті.Каталог можна переглянути тут.
До речі: є можливість оглянути, вподобати й забрати твір особисто у Львові, в «Я Галереї», адреса якої, графік роботи і контактний телефон також є у каталозі.
Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів
Фото «Дню» надали у «Я Галереї»

  У Рівному запропонували встановити міні-скульптури туристичних об’єктів міста

Залишити відповідь