Ювілейний сезон вже зовсім скоро з’явиться на екранах.

Ось так новина! Новими ведучими “Орла і решки” стали Олександр Гудков та Іван Дорн. Подробиці сенсаційної новини вже в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Судячи з реакції в соцмережах, всі готуються до повного розриву, адже шоумен Олександр Гудков і співак Іван Дорн стали новими ведучими тревел-шоу “Орел і решка”. І вже 15 лютого ми зможемо побачити результати зйомок у прем’єрі нового сезону.

Такими новинами порадував фанатів проєкту телеканал “П’ятниця”.

“Це не сон! Саша Гудков та Іван Дорн — нові ведучі “Орла і решки”. Цього року шоу виповнюється 10 років — прем’єра ювілейного сезону вже 15 лютого”, — повідомляє прес-служба.

Ювілейний сезон порадує крутими фішками, несподіваним підбором ведучих і, звичайно ж, локаціями.

Вперше за весь час існування передачі її ведучими стануть двоє чоловіків. До речі, Іван Дорн раніше пробувався на шоу, але не пройшов кастинг. А Гудков про їх спільну роботу жартує так:

“Ми з Іваном Дорном на проєкті як Дава з Бузовою: одружилися і тут же посварилися і розлучилися! Але ми їх переплюнемо, у нас крутіше буде історія!”.

Нагадаємо, “Орел і решка ” виходить на екранах з 2011 року. Зараз програму транслює український “Новий канал” і російський канал “П’ятниця!”. Серед ведучих програми були Регіна Тодоренко, Анастасія Івлєєва, Андрій Бедняков, Леся Нікітюк, Антон Птушкін та багато інших.