Шоумен сильно змінився з часів юності.

Український фітнес-тренер, шоумен, а також головний герой одного з сезонів романтичного проєкту “Холостяк” Іраклі Макацарія показав архівні фото. На них зображений ще зовсім юний “холостяк”, до популярності в Україні. Дитячі фотографії Іраклі привели його підписників у захват, вони кинулися писати про те, що чоловік досить сильно змінився, інформує Ukr.Media.

Справді, порівнюючи теперішнього Іраклі з тим, що був у підлітковому віці, можна зробити висновок, що шоумен сильно змужнів, підкачався і став більш брутальним.

“Тепер ви знаєте про мене все. Бачите зміни?” — поцікавився Макацарія у своїх численних підписників. Ті почали розхвалювати чоловіка, зазначивши, що він виконав колосальну роботу над собою.

“Ви довели правдивість приказки про те, що чоловіки, як коньяк, з віком стають тільки витриманими, міцнішими і шляхетнішими”, “З хлопчика виріс чоловік…”, “Хороші гени, стиль вміло підкреслює індивідуальність, ну а роки до лиця завдяки способу життя”, “Настав той самий розквіт сил, розумний, красивий, в міру вгодований чоловік, вас це тільки прикрашає”, “Зміни тільки в хорошу сторону. Мужності і краси. Ви як хороше вино. З роками тільки кращі і вишуканіші”, — пишуть фоловери.