Актуальні новини

Як Галина Присташ пробачила розіграш Рождена Анусі

Фани підозрюють, що пропозицію руки і серця, яке Рожден Анусі зробив Галі у фіналі конкурсу Міс Україна Всесвіт 2018, все-таки не було розіграшем.

Як  Галина Присташ  пробачила  розіграш  Рождена Анусі

У вівторок, 14 серпня, у приміщенні розкішного столичного готелю Fairmont Grand Hotel, ведучою якого була Єлизавета Юрушева-Скічко, відбувся грандіозний фінал 12-го конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2018, інформує .

Переможницею стала 23-річна одеситка Карина Жосан, якій приписують роман з екс-Президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. Однак аж ніяк не цей момент став найвизначнішим за весь урочистий вечір. Всю увагу на себе «перетягнув» один з членів журі конкурсу краси Міс Україна Всесвіт 2018 – популярний український співак і головний герой проекту Холостяк 8 Рожден Анусі (ROZHDEN).

Під час інтелектуального випробовування учасниць, артистові випала можливість задати Галині Присташ питання. У підсумку Рожден Анусі звернувся до дівчини таким чином, що всі присутні зрозуміли його слова за пропозицію руки і серця. Кілька хвилин чоловік інтригував і всіляко натякав на те, що припущення публіки правдиві. А після цього забрав свої слова назад, пославшись на непорозуміння, викликавши осудливий гул.

Незважаючи на цей жорсткий розіграш, все вказує на те, що Рожден Анусі і Галина Присташ все-таки разом. Так, на офіційній Instagram-сторінці Олексія Дівєєва-Церковного, продюсера конкурсу краси Міс Україна Всесвіт, з'явилося спільне фото з парочкою, зроблене після закінчення шоу. В описі до знімку чоловік написав: «Не переживайте, вони знову разом».

Після того, як публікація з'явилася в мікроблозі продюсера, користувачі Мережі почали обговорювати інформацію про відносини Рождена Анусі з Галиною Присташ і, звичайно, вітати їх.

Дивись відео, як Рожден Анусі забрав свої слова назад після того, як зробив пропозицію руки і серця Галі Присташ:

  Документальна стрічка вбитого в Маріуполі литовського режисера вийшла в онлайн-прокат

Нагадаємо, харизматичний український поп-виконавець, красень Рожден Анусі під час участі у найромантичнішому реаліті-проекті країни Холостяк (8 сезон) вибрав не Галину Присташ, а її конкурентку Іванну. У фіналі шоу завидний наречений заявив учасниці Галі, що вона вимагає надмірно багато уваги, більше, ніж він зможе їй дати.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь