Зірка другий рік поспіль очолює рейтинг Forbes.

Журнал Forbes опублікував свій щорічний список найбагатших людей планети, а також представив рейтинг наймолодших мільярдерів (до нього увійшли люди до 30 років). Першу сходинку у рейтингу молодих бізнесменів, які зробили свій стан самі, другий рік поспіль зайняла 22-річна Кайлі Дженнер. Минулого року Кайлі побила рекорд співзасновника Facebook Марка Цукерберга, який заробив свій перший мільярд у віці 23 років, інформує Ukr.Media.

Випереджаючи критику щодо того, що Дженнер багато чого досягла завдяки своїй відомій родині і походженню, видання поспішило заступитися за зірку, написавши, що сімейний бізнес вона не успадкувала, а побудувала свій власний.

У список мільярдерів Кайлі Дженнер вдалося потрапити завдяки своєму бренду косметики Kylie Cosmetics, який вона заснувала у 2014 році і який незабаром став дуже успішним і прибутковим. У листопаді минулого року вона продала 51% його акцій косметичного бренду Coty Inc. за 600 мільйонів доларів. Решта 49%, як і раніше належать їй. Зараз її бізнес оцінюється в 1,2 мільярда доларів. Таким чином, Дженнер входить в число 2 095 людей у світі з 10-значним станом.

Багато в чому успіх зірка пов’язує з грамотним використанням соціальних мереж.

“У мене було велике охоплення, перш ніж я почала щось робити”, — говорила вона.

У список наймолодших мільярдерів за версією видання також потрапили 29-річний засновник Snapchat і чоловік Міранди Керр Еван Шпігель (його статки оцінили в 1,9 мільярда доларів), 23-річна Олександра і 24-річна Катаріна Андерсен, які володіють акціями норвезької інвестиційної компанії Ferd і мають стан в 1,1 мільярда доларів кожна, 29-річний Джон Колисон, співзасновник технологічної компанії Stripe (його статок становить 3,2 мільярда доларів), і інші молоді бізнесмени.

  11 жовтня — Харитонів день: історія, традиції та прикмети свята