13 квітня сину Бурака Озчивіта виповнився річок.

Турецький актор Бурак Озчивіт разом зі своєю дружиною, актрисою Фахріє Евджен відсвяткували перший рік життя свого сина Карана. Фахріє народила сина рік тому, 13 квітня. В честь свята актриса опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram нове фото разом з малюком, і присвятила йому зворушливий пост, інформує Ukr.Media.

Фахріє розмістила фотографію, на якій зображена разом з сином зі спини. Зіркова матуся милується заходом, тримаючи малюка на руках.

«Мій Каран… Твій сміх — мій улюблений звук, твій запах — найкращий аромат, твої очі — найкрасивіші на світі. Коли ти посміхаєшся, в моєму серці розквітають квіти, коли тобі боляче, у мене ріже в серці. Ти і є моє серце. Моя полярна зірка! Нехай у тебе все буде добре. Знай я завжди на твоєму боці. З Днем народження, син»

Слова зворушили шанувальників акторської пари, які буквально засипали зіркову родину компліментами і привітаннями. До речі, Бурак і Фахріє ведуть дуже потайний спосіб життя: вони ховають свої відносини від преси, рідко діляться спільними фотографіями і рідко з’являються на публіці. Весілля пара зіграла в 2016 році, свято пройшло на березі Босфорської затоки, на закритій історичній віллі.