Чому Карл Лагерфельд завжди носив рукавички?

Глава будинків моди Fendi і Chanel Карл Лагерфельд виділявся не тільки своїми роботами, але і зовнішністю. Світ запам'ятав його з сивим хвостом волосся, в окулярах і рукавичках. Про останні ми сьогодні і поговоримо, інформує .

Карл завжди на публіці з'являвся в шкіряних рукавичках-гловеттах. Він практично їх не знімав. І навіть малював в них, а також випустив особливу лінійку, яка складалася з таких рукавичок.

Одного разу журналісти запитали Лагерфельда про гловетти. Він відповів наступне: "згідно зі старим протоколом, не заведено вітатися з кимось, хто носить рукавички. До того ж, гловетти візуально роблять руку довше. Знаєте, що для французів значить мати довгу руку? Це показує, що ви дуже впливові".

За іншою версією, Карл не любив вид власних рук. І винна була в цьому його мати. Модельєр розповідав, що у віці чотирнадцяти років йому дуже хотілося виглядати дорослим. Тому він не придумав нічого кращого, як почати курити.

Мати Лагерфельда дізналася про це і почала говорити Карлу, що його руки жахливо некрасиві. А особливо це видно в ті моменти, коли він курить.

До речі, мати майбутньої зірки моди прищепила йому нелюбов до головного убору. В юності Карл любив носити тірольські капелюхи. Але одного разу мати заявила, що в них він виглядає, як стара баба. Більше Лагерфельд їх не одягав.

Ікони стилю, "кайзера Карла" не стало 18 лютого 2019 року. Лагерфельд пішов з життя на вісімдесят шостому році життя. Причиною смерті стала ракова пухлина підшлункової залози.