Співачка стала рудою.

Відома українська співачка Катя Бужинська напередодні весни, як і багато жінок, захотіла змін. Тепер знаменитість більше не блондинка, вона перефарбувала волосся в пекучо-рудий колір. У такому образі рудої бестії Катерина взяла участь у новій фотозйомці в рамках своєї нової пісні «Танго — Femme Fatale». Сама співачка розповіла, що зйомка — це ознаменування швидкого приходу весни та нових яскравих емоцій, інформує Ukr.Media.

Бужинська не раз дивувала своїх шанувальників яскравими та епатажними образами, але ніхто не чекав того, що з платинового блонду співачка вирішить перетворитися на рудоволосу розкрадачку сердець.

«Напередодні весни завжди хочеться нових емоцій і відчути себе в іншому образі. Самій подивитися на себе інакше і дати можливість іншим побачити твої нові грані, розкритися з нової сторони. Не дарма кажуть, що наш зовнішній вигляд часто визначає деякі події нашого життя»

Її нова пісня розповідає про кохання, яке окриляє, яке також може і вбити. Але ж злети та падіння у відносинах — це одна зі складових кохання між чоловічою і жіночою статтю. Як говорить сама співачка, все залежить від того, як ставитися до таких граней цього великого почуття.