Катя Осадча злякала підписників фотографією декольте "без грудей". Анорексія або невдалий ракурс?

У мережі Нові фотографії телеведучої Каті Осадчої, якими вона поділилася на своїй сторінці в Instagram, викликали палкі суперечки. Так, неабияк схудла після народження третьої дитини Осадча показала себе в обтягуючій сукні з декольте. Але, багато підписників відзначили, що на фото Катерина виглядає до остраху «висушеною». Хтось навіть став підозрювати Осадчу в анорексії, інформує Ukr.Media.

Катерина опублікувала пару кадрів, на яких позує в чорній трикотажній сукні в рубчик. Глибоке декольте оголило ключицю Катерини і… кістки на грудях. Багато відзначили, що ці фото показали телеведучу аж ніяк не з вигідного ракурсу. Підписники стали писати Осадчій коментарі, які вона залишила без відповіді.

«Невдале фото», «Кістки наче світяться, вам так не здається?!)чи може ракурс не той», «Навіщо себе так засушувати?«, “Якщо цікавіть думка пересічного гортача стрічки, то фото невдале, ніби живіт болить, а ч/б декольте геть невдало виглядає, Ви розкішна жінка, і ці фото не дуже”, “по чорно-білому фото можна поставити діагноз — анорексія”, “видаліть це фото, воно жахливе, до цього завжди були супер”, — написали підписники Каті Осадчої.