Мама Ілона Маска, вбралася в сукню від українського дизайнера. Багато критиків відмітили цей образ як суперуспішний і стильний.

Мама Маска, того самого Ілона Маска, який побудував SpaceX та Tesla (і не тільки), особистість вельми примітна і яскрава, що пройшла безліч важких випробувань. Зараз їй 73 і вона модель, дієтолог, мати трьох дітей і бабуся десяти онуків, інформує Ukr.Media.

7 листопада на церемонії нагородження модних дизайнерів в Катарі Мей Маск блиснула в розкішній вишитій сукні з нової колекції українського дизайнера. Виглядала мама відомого новатора і інженера в ній просто чудово. Багато критиків відмітили цей образ як суперуспішний і стильний.

Сьогодні ми покажемо образ Мей Маск від Львівської майстрині і розповімо, чому літнім дамам варто придивитися до вишитих суконь.

Мама Ілона Маска працювала моделлю з 15 років, але і після 60 років її модельна кар’єра тривала. Можливо, тому вона із задоволенням відвідує світські заходи, пов’язані з дизайном одягу. Так і було 7 листопада, коли витончена Мей Маск відвідала гала-вечір Fashion Trust Arabia Prize в Досі.

Це була подія, організована однією неприбутковою організацією, яка підтримує розвиток дизайнерів-початківців на Близькому Сході та в Північній Африці.

На Мей Маск було розшите квітами біле плаття з нової колекції сезону весна-літо-2022 від українського дизайнера Юлії Магдич. Стильну вишиванку доповнила сумка від Dior.

У цьому образі 73-річна Мей підкорила всіх. Вишиті сукні світлих кольорів надають жінці будь-якого віку шарм. А ще подібного роду наряди візуально зменшують роки і притягують увагу до жіночої краси. Підкреслюють все краще.

Не кажучи вже про те, що вишиванка несе в собі сакральний код. Вишивка працює як оберіг від поганих поглядів і як магніт для процвітання і благополуччя. Так що Мей Маск точно не прогадала, надівши сукню від Львівського дизайнера Юлії Магдич.

  28 липня — Кирик і Улита: історія, традиції та прикмети свята

Юлія Магдич

До слова, про саму Юлію Магдич, вона вже кілька років як створює українські вишиванки для половини світу: від Америки до Близького Сходу. Вишивку від українського дизайнера вже носять у понад 35 країнах світу, таких як США, Мексика, Франція, Італія, Австрія, Німеччина, Греція, Іспанія, Туреччина, Великобританія, майже всі країни Близького Сходу.