Стилісти відзначають, що герцогиня намагається бути ближче до народу.

Британська герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон у своїх образах намагається ні на кого не рівнятися. Вона вибирає свій власний стиль, але з урахуванням Королівського дрес-коду. Шанувальники Кейт відзначають, що їх улюблениця часто вибирає мас-маркет бренди, які вони самі можуть купити та приміряти наряд герцогині, інформує Ukr.Media.

Нещодавно Міддлтон, у Всесвітній день ментального здоров’я, відвідала студентів університету Дербі. Для свого виходу у світ герцогиня вибрала трендовий піджак, під який одягла кашеміровий лонгслів. Доповнили образ вузькі штани з посадкою на талії і тонкий ремінець.

Стилісти відзначають, що завдяки контрастному піджаку образ вийшов дуже сучасним і не нудним. До того ж Кейт вибрала вкрай доречний наряд для відвідування навчального закладу.

Також експерти відзначають, що герцогиня Кембриджська невипадково вибрала піджак в дрібну клітку. Вважається, що подібний дрібний візерунок привертає всю увагу до себе, відводячи погляд від дрібних мімічних зморшків і вікових змін на обличчі.