Головне не позбавляти малюків радощів дитинства.

Королівська сім’я Великобританії оповита великою кількістю уваги. Особливо цікавлять публіку появи Кейт Міддлтон на публіці з дітьми і чоловіком, оскільки сім’я герцогині і герцога Кембриджських вважається однією з найбільш зразкових у світі, інформує Ukr.Media.

Кілька разів герцогиня під час сімейного виходу була помічена за виховними бесідами з дітьми, які погано себе вели або вередували під час важливих заходів.

Після ситуації на весіллі сестри Кейт Міддлтон, коли діти королівської родини майже зірвали весілля, стрибаючи на шлейфі сукні нареченої, ЗМІ зацікавилися методами, які використовують члени королівської сім’ї для виховання дітей.

В одному з інтерв’ю герцогиня розповіла, що основним принципом виховання дітей у королівській родині є власний приклад батьків. Діти приймають правила легше, коли бачать, що їх дотримуються батьки, вважає Кейт.

Щоб діти з раннього віку усвідомлювали своє становище і відповідальність перед суспільством, батьки на власному прикладі показують дітям зразок істинно королівських манер: усмішливість, ввічливість, серйозність при необхідності.

Кейт також зазначила, що даних принципів дотримуються всі члени королівської сім’ї, в тому числі принц Гаррі і Меган Маркл. Крім того, при дітях члени сім’ї ніколи не вживають жаргонних слів.

Герцогиня Кембриджська зауважила, що попри суворість виховання, дітям дозволено грати, бігати і гратися у вільний від сімейних виходів час.

Зрештою, яким би не було наше становище, не можна позбавляти дітей дитинства. Всі це розуміють, — сказала Кейт у своєму інтерв’ю.

Кейт також дала коментар з приводу поведінки дітей на весіллі своєї сестри і помітила, що у королівських дітей, як і у будь-яких інших, бувають погані дні. Джордж і Шарлотта були не в кращому настрої в цей день, що призвело до невеликих пустощів.

  Двадцять п’ятий Бонд та переможниця Канн

В цілому, помітила герцогиня, всі поставилися до дитячих пустощів з розумінням. Кейт помітила, що вони з Вільямом ніколи не кричать і не піднімають руку на дітей. Попри це, королівські малюки завжди прислухаються до зауважень.