Кемерон Діас знову стала матір'ю після багаторічних безуспішних спроб та складного лікування. Чудо номер два.

Яскрава блондинка та її чоловік Бенджі Медден вразили шанувальників несподіваними новинами про появу в сім’ї другого малюка, інформує Ukr.Media.

51-річна актриса та її 45-річний чоловік — пара, яка не дуже любить виставляти своє життя напоказ, але навіть ті дрібниці, якими вони діляться онлайн, не можуть не викликати розчулення. До речі, можливо, секрет таких міцних стосунків у тому, що довгий час актриса та музикант були просто друзями.

Так, Кемерон і Бенджі почали зустрічатися в 2014 році, проте вже в грудні того року вони побралися, а до січня 2015 року одружилися на закритій церемонії у своєму будинку в Беверлі-Хіллз.

«Шлюб з ним — найкраще, що будь-коли траплялося зі мною, — розповіла Діас в інтерв’ю у серпні 2019 року. — Мій чоловік — найкращий. Він найвеличніший чоловік і мій чудовий партнер».

Наприкінці грудня 2019 року закохані стали батьками малечі Реддікс. 4-річну дівчинку досі не показують публіці, щоб захистити недоторканність її приватного життя. Народження малюка турботливі батьки також приховували до останнього, чим здивували своїх фанатів і навіть знайомих. Втім, з огляду на те, що первісток пари з’явився на світ за допомогою сурогатної матері, дивуватися не доводиться. Зірки намагаються захистити від зайвої уваги та стресів тих, хто допомагає їм здійснити заповітні мрії про довгоочікуване поповнення сім’ї.

Те, що Кемерон не виношувала дочку сама, вона ніколи не підтверджувала, але й не заперечувала. За повідомленнями інсайдерів, вона довгий час щиро бажала і була готова на все, щоб випробувати досвід материнства, хоч би яким болючим і складним він не виявився. Як повідомляли наближені до пари джерела, Кемерон і Бенджі протягом майже п’яти років проходили всі можливі обстеження і вдавалися до всіх технологій і методик, що є на сьогодні, — від наукових до нетрадиційних.

  На честь повернення полонених Наталія Могилевська виконала гімн України у своїй інтерпретації

Саме з інтенсивним лікуванням пов’язують відхід актриси з кіноіндустрії. Було прийнято вважати, що це була ідея чоловіка, проте, судячи з усього, таке рішення ухвалила сама Кемерон, щоб зосередитися на головному проєкті свого життя.

Так, відомо, що у пари було кілька безуспішних спроб ЕКО, також актриса неодноразово робила курси акупунктури, приймала всілякі добавки. Коли нічого не спрацювало, сім’я вдалася до сурогатного материнства. Появу на світ дочки Діас називала “дивом”, і це у її випадку навряд чи було перебільшенням.

До речі, досвід пізнього материнства не бентежить Діас.

«Я б не була тією мамою, якою є зараз, якби вирішила зробити це будь-якої іншої миті свого життя, — сказала вона в інтерв’ю 2020 року. — Я співчуваю багатьом матерям, які не можуть приділити час своїм малюкам, яким доводиться йти на роботу, розумієте, хоч би чим вони займалися. Я так сильно співчуваю їм, їхнім дітям та всьому цьому».

І ось у п’ятницю 22 березня 2024 року Діас оголосила, що стала мамою вдруге. Щасливі батьки поділилися зворушливим постом про народження «милого синочка», якого вони назвали Кардиналом. При цьому Кемерон і Бенджі знову не розкрили ні дату народження малюка, ні те, як він з’явився на світ. Однак тут не треба робити жодних припущень: вагітної Діас не бачили ні мешканці Лос-Анджелеса, ні її підписники у соцмережах.

Радісна звістка супроводжувалася малюнком із написом «Одна пташка наспівала». Що ж вітаємо щасливих батьків та маленьку Реддікс із появою в сім’ї ще одного малюка.

Всім здоров’я, сил та щастя!