Актуальні новини

Організатори «Євробачення» назвали чотири сценарії його проведення в 2021 році

Організатори пісенного конкурсу «Євробачення» розробили чотири варіанти його проведення, які враховують різні прогнози ситуації з пандемією коронавірусу. Так вони хочуть гарантувати, що в 2021 році конкурс точно відбудеться. При цьому остаточний вибір на користь одного із сценаріїв зроблять на початку 2021 року.

Перший сценарій передбачає відсутність будь-яких обмежень на кількість глядачів, членів національних делегацій, конкурсних і позаконкурсних виступів. Тобто все буде так, як у докарантинний період. Але, як наголосили організатори, це буде можливо за умови появи вакцини від коронавірусу або доступності надійного тестування на його виявлення.

Другий сценарій передбачає докарантинну кількість виступів, однак заходи проводитимуться із дотриманням півтораметрової дистанції. Відповідно, будуть обмеження на кількість глядачів і членів національних делегацій. Оскільки квитки на скасоване «Євробачення-2020» дійсні для «Євробачення-2021», то організатори проведуть «чесне жеребкування» і визначать, хто з власників квитків зможе поїхати на конкурс. Тим, кому така можливість не випаде, організатори пообіцяли повернути гроші.

Третій сценарій передбачає ті ж обмеження, що і другий, однак ті, хто не зможе виступити у Роттердамі через заборону виїзду чи в’їзду в Нідерланди , виступатимуть зі своїх країн. такі виступи також транслюватимуться наживо.

Четвертий сценарій передбачає виступи всіх учасників зі своїх країн і відсутність позаефірних заходів. Відповідно, глядачів і членів національних делегацій теж не буде. Виступи всіх учасників зводитимуть в єдиний живий концерт за прикладом дитячого «Євробачення-2020», яке пройде в листопаді.

Нагадаємо, що 65-й пісенний конкурс «Євробачення» мав відбутися у нідерландському Роттердамі, але його скасували через пандемію коронавірусу.

  ЗМІ з антиукраїнською політикою не можуть функціонувати в Україні, - Аваков

Залишити відповідь