Чоловік знаменитості неодноразово цілувався під час зйомок своїх прокатів.

Кілька місяців тому Влада Топалова і Регіну Тодоренко запросили брати участь в шоу з фігурного катання “Льодовиковий період” на Першому каналі. Правда, за правилами програми організатори вирішили розділити подружжя і поставити в пари з професійними фігуристами, інформує Ukr.Media.

Тепер Регіна катається з Романом Костамаровим, а Влад — з Оленою Ільїних.

І Тодоренко, і Топалов продовжують брати участь у проєкті і вражати журі своїми номерами. Правда, куди більшої уваги завжди заслуговує тандем співака з чарівною Оленою.

Виступи Топалова і Ільїних завжди дуже емоційні і пристрасні. Знаменитості навіть неодноразово цілувалися під час зйомок своїх прокатів.

Інтернет-користувачі вже серйозно обговорюють можливий роман Влада і Олени, які все частіше публікують спільні фото і багато часу проводять разом. І нічого, що і він, і вона щасливі у відносинах з іншими людьми і виховують маленьких дітей. Хімія видно!

Все це і спонукало Івана Урганта запитати у Регіни Тодоренко, що стала гостею його програми, як саме вона оцінює те, що відбувається на проєкті і чи не сумнівається у вірності чоловіка.

“Я не ревную, просто тихесенько плачу вдома. Вони такі пристрасні, запальні, темпераментні. В них прямо блискавки літають один над одним”, — напівжартома відповіла телеведуча.

Тодоренко щаслива, що Топалов так зблизився з партнеркою, адже це допомагає йому краще виступати. І за словами Регіни, вона буде тільки рада, якщо її чоловік і Олена Ільїних переможуть у проєкті — нехай і обійдуть її саму і Романа Костомарова.