Актуальні новини

Хвороба, яка стрімко розвивалася і забрала життя співачки. Від чого померла Юлія Началова

Все почалося з подряпини.

Юлія Началова, співачка і телеведуча, померла в 38 років. Шанувальники запам'ятали її як світлу, добру і дуже талановиту співачку, інформує .

Все почалося кілька років тому. На тлі цукрового діабету у Юлії активно розвивалася подагра – захворювання, при якому порушується метаболізм, внаслідок відбувається відкладення солей сечовини і деформація суглобів.

Для досягнення найкращих результатів у лікуванні Юлія Началова вирішила звернутися до італійських лікарів і відправилася в Рим. Піар-менеджер співачки Анна Ісаєва розповіла, що там Нічлава пройшла повне обстеження у відомого доктора, її життю на той момент нічого не загрожувало.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

За кілька днів до термінової госпіталізації, Юлія Началова натерла ногу. Її стали турбувати болі в нозі, однак вона не надавала їм серйозного значення. Занепокоїлася співачка після того як виявила у нижньої частини ноги плями, та вже з цим звернулася до лікарів.

Лікарі поставили невтішний діагноз – гангрена. Юлію Началову стали готувати до того, що їй доведеться ампутувати ногу, проте зараження крові було стрімким і в один момент у неї відмовили нирки, легені і з'явилися серйозні проблеми з серцем.

Співачку вирішили ввести в стан штучної коми і підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Таким чином лікарі сподівалися зупинити руйнування життєво важливих органів, але все виявилося марно.

На тлі діабету, у Началової розвивався червоний вовчак – аутоімунне захворювання. Імунітет був у жалюгідному стані і організм не справлявся з навантаженням яке раптово виникло.

16 березня ввечері серце молодої співачки не витримало, Юлія Началова померла, так і не прийшовши до тями.

Батьки співачки весь цей час перебували в лікарні, очікуючи, що зможуть хоча б попрощатися, але цього не сталося.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  "Чутки про розставання продовжують набирати обертів": Хейлі Бібер просить мати Джастіна допомогти врятувати їхній шлюб

Залишити відповідь