Актора не бентежить різниця в 10 років.

Кіану Рівз нарешті зважився попрощатися зі статусом «вічного холостяка». 55-річний актор, який ніколи раніше не був одружений, зробив пропозицію своїй коханій жінці, і вона з радістю прийняла, інформує Ukr.Media.

Як розповів приятель актора, це доленосне рішення відбулося зовсім недавно. Кіану, заздалегідь підготувавшись, запросив Олександру до себе додому. Він прикрасив кімнату безліччю декоративних свічок, замовив їжу з її улюбленого італійського ресторану і попросив кохану стати його дружиною, включивши попередньо запис однієї з пісень Френка Сінатри, яку обоє обожнюють. Оговтавшись від потрясіння — адже вона цього ніяк не очікувала — Олександра не роздумуючи відповіла йому згодою. І тепер пара щосили планує весілля.

Насправді, заручини Рівза, при всій їх раптовості, ніяк не можна назвати поспішним рішенням. Хоча вони вперше з’явилися разом, як пара, на світському заході всього пару тижнів тому, Кіану і Олександра, по професії художниця, близько знають один одного вже понад 10 років. Вони познайомилися ще у 2010-му році, коли Рівз, який крім акторського, володіє ще й поетичним талантом, попросив її оформити його перший поетичний збірник. З того часу вони дружили, і тільки останні півроку їх відносини набули романтичний характер. З того часу їх вже кілька разів бачили разом. Так, у травні вони з’явилися вдвох на одному із заходів в Лос-Анджелесі, де не відходили один від одного ні на крок. У червні — на показі нової колекції, де вони весь час перебували в тісному фізичному контакті. А в жовтні їх застали в обіймах на виході з одного з голлівудських ресторанів. Так що поява пари, яка відбулася на заході у художньому музеї в Лос-Анджелесі стала офіційним визнанням їх відносин.

  Колишній охоронець Кайлі Дженнер, з яким вона мала романтичні стосунки, тепер працює з її заклятою подругою