Олександра Зарицька поділилася архівними фото.

Солістка групи KAZKA Олександра Зарицька вирішила показати своїм шанувальникам, як вона виглядала в дитинстві. На своїй сторінці в Instagram Саша розмістила архівний знімок, який присвятила тридцятиліттю підписання Конвенції ООН про права дитини. Зарицька заявила, що мріє про те, щоб кожну дитину вчасно підтримували рідні та близькі. До речі, зараз Саша є однією з найпопулярніших співачок в країні, за її профілем стежить величезна кількість шанувальників, інформує Ukr.Media.

Олександра опублікувала старе чорно-біле фото, на якому позує в дитячому дерев’яному кріслі-каталці та мило посміхається. У публікації Саша згадала, що завжди була бунтаркою, і це допомогло їй стати співачкою. Вона розповіла, що головним її протестом був протест проти думки дорослих, що у дівчини не вийде стати артисткою. «Тому що у нас не було потрібних зв’язків, у мене — фігури, а у світі — часу, щоб звернути на мене увагу», — пише в публікації співачка.

Саша закликала всіх дорослих звертати увагу на своїх дітей, вірити в них і підтримувати. «Ти можеш стати ким завгодно! Все, що потрібно — працювати і йти до своєї мрії. У мене ж вийшло», — каже Зарицька. До речі, Сашка з дитинства мріяла стати співачкою, саме тому після закінчення університету вона подалася на «Голос країни».