Подружжя має намір покарати журналістів.

Меган Маркл і принц Гаррі подали до суду на журналістів, які сфотографували їх сина з допомогою дрона, інформує Ukr.Media.

Принц Гаррі і Меган Маркл заявили, що папараці незаконно сфотографували їх сина у дворі власного будинку під час пандемії COVID-19, коли сім’я перебувала на карантині. Королівська пара заявила, що такий вчинок — вторгнення в особисте життя.

Адвокат подружжя заявив, що законодавство Каліфорнії, де проживають Гаррі і Меган, гарантує право на приватне життя. Тому будь-яка стороння зйомка на особистій території заборонена, нехай вона проведена за допомогою дрона, літака або будь-яких інших пристроїв.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У судовому позові йдеться про те, що журналісти з допомогою дрона зробили фотографії 14-місячного сина британського принца Гаррі і Меган — Арчі.

“Деякі папараці і ЗМІ запускали безпілотники всього за 6 метрів над маєтком родини тричі на день, щоб отримати знімки подружжя та їх маленького сина в приватному будинку”, — заявлено у зверненні.

Журналісти не перестають переслідувати пару, особливо після того, як подружжя з сином переїхало з Лондона до Лос-Анджелесу.

Крім того, Гаррі і Меган розповіли, що над їхнім будинком регулярно літають вертольоти, а в паркані з’являються просвердлені дірки. Тому пара має намір розсекретити імена тих, хто це робить, і покарати кривдників.