Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсон Стейтем дають поради для щасливих й успішних стосунків.

Ми продовжуємо розповідати про щасливі та талановиті пари, на стосунки яких можна рівнятися, а історіями — надихатися. Сьогодні говоримо про Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсона Стейтема, інформує .

Як зберегти ідеальні стосунки?

Не поспішати з весіллям

Пара почала зустрічатися ще в квітні 2010 року, коли у Джейсона в роботі був фільм «Захисник», а у Розі «Трансформери 3». Через деякий час їх папараці помітили в Нью-Йорку, а вже в лютому 2011 року вони разом з'явилися на килимовій доріжці церемонії «Оскар». Ще через рік почали натякати на те, що готові до створення родини — але до заручин з того моменту минуло ще кілька років. І тільки у 2016 році Розі вперше продемонструвала обручку.

"Джейсон хотів щось досконале і бездоганне, тому постійно повертався до думки про кільце з рожевого золота", — Розі Хантінгтон-Уайтлі.

До теперішнього моменту вони заручені вже кілька років, але все ще не відіграли повноцінне весілля. У них є син, саме через якого дата весілля була перенесена. Зараз же пара пояснює, що вони хотіли б дочекатися, поки син стане трохи старшим, щоб зіграти певну роль на весіллі. "Ми були зосереджені на нашій роботі, а потім з'явився Джек. Потрібний час ще настане", — Джейсон Стейтем.

Розі ж насолоджується своєю новою роллю матері, заявляючи про те, що після народження дитини тепер все навколо здається особливим, а її серце ніби стало набагато більше. "Ми з нетерпінням чекаємо цього часу, але не ставимо весілля в пріоритет", — Розі Хантінгтон-Уайтлі.

Розділяти обов'язки

Розі не приховує, як розподілені обов'язки в їх сім'ї і як її радує те, що коханий допомагає їй з доглядом за дитиною. "Йому подобається вставати о п'ятій ранку, щоб виконати «батьківські обов'язки» і дати мені поспати зайву годину. Він практичний, і він чудовий тато", — Розі Хантінгтон-Уайтлі.

  28 квітня – Пудів день: історія, традиції та прикмети свята

Поважати слабкості один одного

Якщо говорити про їх стосунки в загальному, обидва підкреслюють, що вони поділяють весь побут та обов'язки порівну, а також поважають силу, впевненість і амбітність один одного. Вони також відзначають, що не в усьому можуть проявляти свої найкращі якості — тому що ніхто не ідеальний. Саме тому їм комфортно удвох від усвідомлення того, що час від часу партнер теж може здатися слабким і втраченим, але це ніяк не вплине на шлюб в цілому.

Зберігати приватність

Розі та Джейсон гарантують: ми не побачимо, як їх інстаграми будуть завалені тільки фотографіями родини в різних ситуаціях. "Є люди, які хочуть жити на камеру 24/7, але ми до них не належимо", — Джейсон Стейтем.

Одна з причин, чому Розі заснувала власну компанію і сконцентрувалася на її розвитку — небажання постійно жити в перельотах заради показів та фотозйомок. "Мені потрібно було бути зі своєю сім'єю. Те ж саме стосується і Джейсона — ми часто обговорюємо, як збираємося жити далі та що для цього потрібно. Ми не можемо просто так зірватися, це в минулому", — Розі Хантінгтон-Уайтлі.

Не боятися зробити помилки

За словами пари, абсолютно нормально час від часу боятися зробити вибір, зважитися на серйозну зміну або просто робити помилки. Одного разу Розі в'їхала на своїй машині в джип Стейтема, але вони обидва посміялися над ситуацією, а не перетворили її у великий скандал з докорами та звинуваченнями.

"Я часто думаю про те, що сумую за Лондоном, але я щаслива тут. Мені довелося вчитися жити з цим відчуттям. Бували періоди, коли я не працювала і відчувала себе розгубленою, але після того, як я стала мамою, я відчула себе набагато впевненіше у своєму тілі і в тому, хто я є. Це змінило моє життя", — Розі Хантінгтон-Уайтлі.

  15 травня – Борис і Гліб сівачі: історія, традиції та прикмети свята

Підтримувати, а не ревнувати до успіхів

Величезний бонус для стосунків — якщо ви обоє розумієте, яке ваше робоче навантаження і характер роботи. "Мені просто пощастило, що я живу з кимось, хто в рівній мірі захоплений своєю кар'єрою так само, як і я, і підтримує все, що я роблю", — Розі Хантінгтон-Уайтлі.

Не всі попередні партнери поділяли захоплення Розі та Джейсона. Часом вони чули: «о ні, ти знову їдеш на зйомки?», «ти знову будеш ходити голою на публіці?»

"Коли ти орієнтований на кар'єру, ти досягаєш найбільшого успіху, коли твій партнер радий за тебе і підтримує у всьому. Джейсон якраз такий. Він мій найбільший фанат, а я його фанат", — Розі Хантінгтон-Уайтлі.