Актуальні новини

У Краківському музеї князів Чарторийських запустили україномовного аудіогіда

У Краківському музеї князів Чарторийських (Польща) в лютому 2021 року запустили україномовні аудіоекскурсії, повідомило Міністерство закордонних справ України.

У МЗС нагадали, що Краківський музей князів Чарторийських – один із найдавніших музеїв Польщі, відкритий у 1878 році. Музей зберігає твори європейського живопису XIII – XVIII століть, пам’ятки європейського та ісламського декоративно-художнього мистецтва від середньовіччя до XIX сторіччя, графіки, стародавнього мистецтва та предметів військового призначення.

До слова, у 2020 році в різних знакових історичних і культурних місцях світу запустили щонайменше дев’ять аудіогідів українською, зокрема в Колізеї у Римі.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1514848 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1514848{
margin: 0!important;
}
}

Впровадження україномовних аудіогідів є частиною напрямку «культурна дипломатія». Цей проект покликаний поширювати українську мову в світі, щоб голос України звучав у найвидатніших світових пам’ятках.

наступного року україномовні аудіогіди запрацюють у лондонському Тауері, Версальському палаці, Національному природознавчому музеї в Берліні, музейному комплексі Ватикану, Меморіальному комплексі історії Голокосту – Яд Вашемі, Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького в Узбекистані.

  Дружину Дмитра Комарова порівняли з відомою голлівудською акторкою

Залишити відповідь