Наталка Карпа вперше розповіла, як зіткнулася з онкологією в юному віці

Співачка Наталка Карпа зізналася, що саме завдяки мамі змогла пережити найстрашніший період у своєму житті і розповіла, чому зараз каже, що мама “приворожила” до неї коханого чоловіка, інформує Ukr.Media.

Співачка Наталка Карпа народилася в родині інженера і музиканта. Ще до того, як дівчинка навчилася читати, вона вже вміла грати на піаніно. Попри те, що мама була в захваті від таланту дочки, Лідія Леонідівна не хотіла, щоб Наталка пов’язала своє життя зі сценою.

Тому тоді, тільки на прохання мами, Наталка Карпа вступила в медичний. В інтерв’ю співачка вперше розповіла, через яку страшну ситуацію вона все ж вирішила стати лікарем.

“У 17 років я виявила на тілі незвичайну пухлину. Приймала душ і помітила, що щось не так — у молочній залозі щось є. Тоді я дуже боялася комусь про це розповідати. Першою, до кого постукала, була мама”, — зі сльозами на очах розповіла співачка.

На щастя, пухлина виявилася доброякісною, Наталку успішно прооперували. Після цієї ситуації вона і вирішила стати лікарем, але саме тоді, коли закінчила медичний інститут — її співоча кар’єра різко пішла вгору.

“Після того, як я мамі показала диплом, сказала, що все ж не буду гнатися за двома зайцями, тому що можна жодного не зловити. Вирішила все ж свою силу, енергію направити в бік музики”, — розповіла Наталка.

Здавалося, крім кар’єри, Наталку ніщо не цікавило. І коли їй виповнилося 30, мати почала бити на сполох. Єдиний по-справжньому серйозний конфлікт між мамою і Наталкою був через те, що дочка ніяк не вийде заміж. Але дуже скоро співачка зустріла того самого чоловіка — Євгена Терехова — героя АТО. І вже через тиждень стосунків Наталка познайомила обранця з мамою.

“Женя і сьогодні згадує, що мама дала йому особливий борщ. Каже: “У цьому борщі щось було! Тому що після нього я так закохався в тебе!” — поділилася Карпа.

І дійсно, вже через місяць після посиденьок з мамою Євген зробив Наталці пропозицію! У тому ж році вони зіграли весілля, а рік тому в них народилася дочка Злата.

  «Пригоди італійців у Італії»: дві години комедійного божевілля з філософським післясмаком