Актуальні новини

Кличко анонсував появу в Києві скульптурної композиції, присвяченої Івану Франку

Місце для пам’ятника Івану Яковичу Франку в столиці визначено, його спорудження розпочнеться незабаром.
Відповідну заяву зробив лідер партії “УДАР”, мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook, висловлюючи співчуття у зв’язку зі смертю онука Франка Роланда Тарасовича.
“Столиця за зверненням Міжнародного фонду Івана Франка визначила місце, де наприкінці серпня буде встановлений камінь і незабаром спорудять скульптурну композицію Каменяру. Композицію, яку зведе Міжнародний фонд Івана Франка, встановимо на перехресті вулиць Липської та Інститутської, на місці демонтованого в рамках декомунізації пам’ятника Мануїльському”, – написав Кличко.
Лідер партії “УДАР” також висловив співчуття у зв’язку зі смертю онука Івана Франка – Роланда Тарасовича і подяку за його участь у житті партії.
“Сумно і боляче втрачати найвідданіших патріотів України. Буквально декілька тижнів не дожив Роланд Тарасович Франко до події, про яку так мріяв: встановлення каменю на місці, де згодом зведуть скульптурну композицію великому українцеві Івану Франку. Ми були знайомі з Роландом Тарасовичем особисто. Також під час парламентської кампанії 2012 року він був активним членом “УДАР”, завжди підтримував громадські та культурні заходи партії. Завжди радісно спілкувався з молоддю. Був дуже доброю, щирою та мудрою людиною. Світла Вам пам’ять, Роланде Тарасовичу”, – підсумував Кличко.
Як повідомлялося, 11 серпня на 90-му році життя помер останній онук Івана Франка Роланд Тарасович.
Він був головою правління Міжнародного фонду Івана Франка, вченим-інженером та громадським діячем. Прощання відбудеться у п’ятницю, 13 серпня, у приміщенні Інституту філології університету ім. Шевченка в Києві.

  Україну на Венеціанській бієнале представить галерея The Naked Room

Залишити відповідь